Rodzice o nas

RODZICE O NAS

"Rodzice chcą mieć odpowiedzialne dzieci, sprawnie radzące sobie w społeczeństwie, ale kompetencji społecznych nie zdobywa się na zajęciach, na których rządzi przymus i posłuszeństwo"

Jasper Jull

Pamiętacie Avatara i słynne zdanie: “I see you!” – Widzę Cię! Patrzę na Ciebie. Obserwuję. Słucham. Słyszę. Akceptuję. Wspieram. Uczę. Rozmawiam.Wychowuję. Przytulam. Widzę Cię! Takim jaki jesteś, w całości, w swoim indywidualizmie. Jesteś wartością, bo jesteś! Po prostu! I tak jest w tym przedszkolu właśnie:-) Nasze Dzieci “się widzi” i dlatego trudno w Poznaniu o jakąkowiek konkurencję! Dziękuję za 3 lata uniesień,
doświadczeń i empatii:-) Drugi raz też bym Was wybrała, choć 40 minut jazdy w jedną stronę to spore wyzwanie, szczególnie rano.

Mama Krzysia Sz.

5/5

Jeśli szukacie miejsca pełnego ciepła, zrozumienia i dialogu, to witajcie! Powyższe opisuje kontakt zarówno z Dzieckiem, co oczywiście jest dla nas najważniejsze, ale i z Rodzicem, który – w ciężkich chwilach- też potrzebuje wsparcia, ciepła i dialogu właśnie. Liczycie na masę wskazówek, porad? Proszę bardzo. A może zwykłej, prozaicznej, ale tak deficytowej w naszych czasach życzliwości? Voila!
Doskonały mix pielęgnacji podstawowych wartości – bliskości w relacji, zdrowego żywienia (fantastyczna kuchnia, moja córka chłonie podwójne porcje 😉 – i dobrze, bo tutaj jest masa witamin!) w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną to dla mnie kombinacja idealna. Polecam, są doskonali

Mama Michaliny M.

5/5

Miejsce, w którym zostały zaspokojone wszystkie potrzeby mojego dziecka, w którym rozwój jest wspierany na najwyższym poziomie. Miejsce, gdzie zabawa jest najlepsza i z którego moja córcia nie chce wracać do domku. Dziękuję za cudowne cztery lata, za występy w teatrze, pełne wzruszeń i pozytywnych emocji. Dziekuję za ogrom pracy włożony w przygotowanie mojej córci do nowego etapu, jakim jest szkoła. Nie wyobrażam sobie września, kiedy będziemy musieli się pożegnać, ponieważ nie ma drugiej placówki,
która dałaby mi takie poczucie bezpieczeństwa i spokoju, że moje dziecko jest w tak wspaniałych rękach! Polecam przedszkole z całego serca!

Mama Sary D.

5/5

BLOG

Ciekawego Rodzica, Nauczyciela, Terapeuty

Poszukujemy, inspirujemy, zadajemy trudne pytania na nie zawsze proste odpowiedzi.

BLOG

Ciekawego Rodzica, Nauczyciela, Terapeuty

Poszukujemy, inspirujemy, zadajemy trudne pytania na nie zawsze proste odpowiedzi.

Jeśli zainteresowały Cię nasze wartości i chcesz dowiedzieć się więcej, napisz lub zadzwoń do nas. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nam jeśli poszukujesz terapeutycznego wsparcia dla swojego dziecka.Szkolenia, warsztaty dla Rodziców, Nauczycieli i Specjalistów.

Prowadzimy autorską terapeutyczną szkołę podstawową z oddziałami integracyjno-terapeutycznymi.